Apartamentos Perola Boicucanga
Om van uw vakantie in Boicucanga te genieten, verblijf in Apartamentos Perola Boicucanga, gelegen op afstand van 2 km tot het strand Camburizinho en op wandelafstand van 25 minuten van Watervallen van Ribeirão de Itu.
Dit appartement is gelegen op slechts 950 meter afstand van de stranden van Boicucanga. Het appartement is op binnen 7 km afstand van Capela São Benedito e Sant' Anna gelegen.
Apartamentos Perola Boicucanga biedt gasten een balkon, evenals modern comfort zoals airconditioning. Bij deze accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van dit appartement, voorzien van een koelkast, een oven en keukengerei.
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos141 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamentos Perola Boicucanga.
Gasten van Apartamentos Perola Boicucanga kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het strand Camburizinho, op 25 minuten wandelen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Capela São Benedito e Sant' Anna (7 km) en Watervallen van Ribeirão de Itu (2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamentos Perola Boicucanga in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apartamentos Perola Boicucanga naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apartamentos Perola Boicucanga te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamentos Perola Boicucanga is $29.